خرید خانه در آنتالیا

خرید خانه در آنتالیا

آنتالیا یکی از زیباترین شهرهای دنیاست که دارای آب هوایی مناسب همراه با فرهنگی غنی از رسومات گذشتگان با مردمی خون گرم و مهمان نواز است. این شهر به یکی از بزرگترین مراکز توریستی دنیا تبدیل گشته و به دلیل موقعیت جغرافیای عالی انتخابی مناسب جهت مهاجرت ایرانیان به شمار میرود. به همین دلیل خرید خانه در آنتالیا امروزه بسیار رونق گرفته است. در ادامه با ما همراه باشید تا با این شهر زیبا آشنا شوید.

شهرآنتالیا

آنتالیا بعنوان پایتخت ساحلی دریای مدیترانه شناخته شده است، یک شهر مدرن گسترده با جاذبه هایی نظیر موزه باستان شناسی، سواحل آفتابی طولانی درشرق و غرب ،شلوغ ترین فرودگاه ، ساحل فیروزه ای و هتل های لوکس می باشد که نظر گردشگران زیادی را از سراسر دنیا به خود جلب نموده است.

آنتالیا، پنجمین شهر معروف کشور ترکیه، یکی از برترین های جهان در صنعت توریسم و پایتخت سیاحتی و جهانگردی ترکیه به شمار می آید. باستان شناسان طول عمر این شهر را ۳۰۰ سال پیش از میلاد مسیح برآورد کرده اند .شهر آنتالیا در قدیم جزئی از امپراطوری پر رونق روم بوده ، در دوران بیزانس شهر آنتالیا از محبوب ترین شهرهای جهان بشمار می رفت ، که بین سال های ۱۳۲۱ تا ۱۴۲۳ میلادی به عنوان پایتخت سلسله سلجوقی بوده و در همه سفرنامه های کهن که از گذشتگان دور به یادگار مانده است از آن نام برده اند. بسیاری از ساختمان ها در این شهر ازتاریخ  عثمانی و روم باستان  به یادگار مانده ، و برخی از آنها به عنوان خانه های تازه بازسازی شده اند.   

 امروزه نیزشهر آنتالیا در بین گردشگران مورد استقبال  فراوان قرار گرفته و همچنین به دلیل وجود خاک حاصلخیز، کشاورزی ریشه دیرینه ای در آن دارد، به طوری که در دوران امپراطوری روم انواع میوه های آنتالیا به مصر صادر می شد.در قرن 20 ترک های زیادی از قفقاز به این کشور مهاجرت کردند و این باعث افزایش جمعیت کشور زیبای ترکیه شد.

 خصوصیات مهم شهر آنتالیا 

شهر آنتالیا مرکز صنعت توریست و گردشگری ترکیه است و 30 درصد از کل توریست های خارجی ترکیه به این شهر سفر می کنند ؛ کل استان آنتالیا دارای ۶۵۷ کیلومتر ساحل است که پلاژها ، بندرها و شهرهای باستانی زیادی در کنار آن واقع شده است ، از جمله محل باستانی زانتوس که در فهرست میراث جهانی قرار دارد در این شهر می باشد و نیز موقعیت جغرافیایی این شهر در منطقه دریای مدیترانه واقع شده است و در شرق آنتالیا شهرهای مرسین و کارامان ، در شمال  قونیه : اسپارتا و بوردور ، در غرب آن موغلا (بدروم) و در جنوب دریای مدیترانه می باشد. و طبق آخرین  آمار در سال 2016 جمعیت شهر آنتالیا به دو میلیون و 328 هزار و 555 نفر رسیده است . 

آب و هوای شهر آنتالیا

در آنتالیا تقریبا تمام روزهای سال هوا آفتابی است و به دلیل اینکه توسط رشته کوه های تاروس محاصره گشته از بادهای شمالی در امان است. آنتالیا در ساحل دریای مدیترانه قرار گرفته و این باعث بوجود امدن  آب و هوای مدیترانه ای می باشد. تابستان های آنتالیا گرم و خشک و زمستان ها آب و هوا معتدل و بارانی است. البته ناگفته نماند آنتالیا را به شهر آفتاب نیز می شناسند.
زبان و مذهب ساکنین آنتالیا

مانند شهرهای دیگر ترکیه ، ترکی استانبولی زبان رسمی این شهر می باشد ، آنتالیا نیز مانند شهرهای دیگر ترکیه دین رسمی    اسلام  را دارا میباشد که اکثریت آن ها اهل سنت هستند.

مزایای خرید خانه در آنتالیا

خریداران به لطف ساختار پویای منطقه از نظر خرید و فروش املاک، سرمایه گذاری های خود را افزایش می دهند. علاقه سرمایه گذاران خارجی به ترکیه که امید به آینده در ان موج میزند خیلی زیاد است.

منطقه آزاد آنتالیا نیز مورد علاقه سرمایه گذاران است، زیرا دارای زمین های مناسب، انرژی و نیروی کار پایینی است. نیروی کار پایین این امکان را می دهد تا کسانی که قصد مهاجرت و ساکن شدن دراین شهر بینطیر را دارند موقعیت های شغلی عالی برایشان مهیا باشد.   

 ترکیه به دلیل موقعیت ژئوپلیتیکی خود در طول تاریخ مرکز توجه کشورهای خارجی بوده است. اتباع خارجی این کشور را به دلیل هوای پاک و زیبایی های جغرافیایی برای سکونت مناسب می بینند، به طوری که سرمایه گذاری مسکن آنها امروز به نرخ های شگفت انگیزی رسیده است.

 قبل از 18 مه 2012  برای اتباع خارجی خرید املاک و مستغلات در ترکیه کاری دشوار بود، اما با تصویب  ماده 35 قانون ثبت اسناد و املاک ،که با قانون شماره 6302 لازم الاجرا شده است، خارجی ها می توانند ،براحتی در این کشور املاک بخرند. 

مناطق مناسب برای خرید خانه در آنتالیا

لارا گوزلوبا

این منطقه زیبا به دریا نزدیکتر است  ولی با اینحال قیمت املاک و خانه ها در آن مناسب می باشد و دلیل ان دوری از مرکز شهر است، این منطقه به دور از هیاهوی شهر قرار دارد و برای افراد مسن و کسانی که خواستار آرامش هستند مناسب می باشد.

کنیالتی

یکی از محبوبترین مناطق برای خرید خانه در آنتالیا کنیالتی می باشد، موقعیت این منطقه در پشت ساحل قراردارد، قیمت املاک در این منطقه مدام در حال افزایش است ولی با این حال سبب نشده که خریداران ازکنیالتی محبوب چشم پوشی کنند زیرا موقعیت آن به گونه ای است که هم به مرکز شهرنزدیک است و هم سیستم حمل و نقل خوبی دارد.

میدان کاواکی

خرید خانه در آنتالیا بخصوص در این منطقه به دلیل داشتن خانه های نوساز و امکانات حمل و نقل بالا بسیار پرطرفدار است. این منطقه بدلیل موقعیت مرکزی که دارد همواره مورد توجه بوده است و این سبب افزایش قیمت ها و اجاره بهای املاک در میدان کاواکی گشته است.

کندو-کمرائزی

سرمایه گذاران داخلی و خارجی همواره خواستار خرید خانه و املاک در این ناحیه از آنتالیا می باشند زیرا این منطقه دارای هتل های معروف زیادی هست که این مسئله مسکن و زمینهای این ناحیه را با ارزش می کند.علاوه بر این کندو-کمرائزی دائما در حال تکامل و توسعه می باشد.

یشیل باری-ینی کوی-دواجی-نبیلر

با تاثیر روند همه گیری تقاضای مردم برای خانه مستقل ،املاک نیز توسعه یافته اند. این ناحیه در حال حاضر در بالاترین سطح درخواست و خرید خانه در آنتالیا می باشد.

کپرسوتکولر

در این ناحیه از آنتالیا قیمت ها در حال افزایش است و از این رو گزینه بسیار خوبی برای سرمایه گذاری می باشد، مناطق آن اکثرا نوساز بوده است. خریداران داخلی تمایل بیشتری برای خرید ملک در این ناحیه دارند.

کزل توپراک-کزلاریک

علیرغم موقعیت مرکزی و داشتن خانه های نو ساز، قیمت املاک در این نواحی مناسب است. افراد با درآمد متوسط خواستار خرید خانه دراین ناحیه هستند.

ایا خرید خانه در آنتالیا کاری عاقلانه است؟

آنتالیا با داشتن صنعت پر رونق، گردشگری و املاک و مستغلات خاتباع خارجی را از سراسر دنیا به خود جلب می کند. طبق تحقیقات اخیر خریداران خانه و املاک در آنتالیا سود فراوانی بدست آورده  و قیمت املاکشان به چندین برابر افزایش یافته است این شهر به حدی زیبا و جذاب می باشد که بعضی از خارجی ها با یکبار سفر به این شهر قید موطن خود را زده و انجا را بعنوان خانه و شهر خود انتخاب می کنند. این امر سبب شده که جامعه ای پر رونق و رنگارنگ پدید آید . اگر می خواهید برای جابجایی و زندگی درآنتالیا ملک بخرید شرکت ریماکس در این راه از هر نوع خدماتی شما را بهره مند خواهد کرد.

برای خرید خانه در آنتالیا این شرایط را بررسی کنید

نیازهای خود را مشخص کنید

ابتدا مشخص کنید که این خانه یا ملک را برای چه می خواهید بخرید. آیا قصد زندگی در آن را دارید یا صرفا می خواهید سرمایه گذاری کرده باشید؟ نیازها و ترجیحات شخصی باید به درستی تعیین شود.    

از حرفه ای ها کمک بگیرید

یک مشاور متخصص در اسرع وقت، ملکی را پیدا می کند که به بهترین وجه با بودجه و انتظارات شما مطابقت دارد تیمی که  بهترین سود انها برآورده کردن خواسته های شما باشد. شرکت ریماکس با دانش و تجربه دراین زمینه خود متخصص است  وکار شما را در مرحله تصمیم گیری و خرید آسان می کند.

خانه مناسب را با قیمت مناسب پیدا کنید

کاری که باید انجام دهید این است که خانه ای مطابق میل خود پیدا کنید. چند اتاق خواب یا حمام باید داشته باشد؟ محل آن چگونه باید باشد؟ اینها و عوامل دیگر نکاتی هستند که هنگام خرید خانه ای که در آن زندگی خواهید کرد باید به آنها توجه کنید.

آیا مطمئن هستید خانه ای که پیدا کرده اید تصمیم درستی بوده است؟ اگر خانه مناسبی است، آیا قیمت آن برای شما مناسب است؟  شرکت ریماکس با چندین سال سابقه دراین زمینه در تصمیم گیری  وخرید خانه همراه شماست.

با یک شرکت املاک معتبر کار کنید

با در نظر گرفتن تمامی این موارد، همکاری با یک شرکت املاک خبره و قابل اعتماد، مزایای بسیاری را برای شما به همراه خواهد داشت. هدایت نادرست مشاوران املاک ممکن است باعث شود تمام پس انداز خود را از دست بدهید.

شرکت ریماکس با حرفه ای بودن و قابل اعتماد بودن، پیشروترین شرکت املاک درخاورمیانه است. هدف ما تنها فروش نیست، بلکه هدف ما هدایت خریدار به سمت سرمایه گذاری مناسب و ارائه درآمد مناسب به صاحب ملک است. شما با خرید خانه یا املاک در این کشور می توانید براحتی اقامت دائم خود را بگیرید. در واقع با یک تیر دو نشان میزنید.

هدف ریماتکس ارائه بهترین خدمات به مشتریان است.